CHARAKTERTYSTYKA FIRMY
  
F
irma została założona w roku 1991 przez obecnego szefa Tadeusza Wiśniewskiego, który po rozpadzie państwowej firmy PSTBR wykupił koparkę STARa 660 od której wszystko się zaczęło. 

   Początkowo firma jednoosobowa świadcząca usługi z zakresu  prac ziemnych. Po zakupie gruntów kopalnianych działalność została poszerzona o usługi transportowe związane z wydobyciem i transportem kruszywa.   Wraz ze wzrostem zapotrzebowania rynku nasza firma inwestuje w rozwój parku samochodowo- sprzętowego. Korzystając z możliwości jakie niesie posiadanie własnej kopalni stworzyliśmy linię produkcyjną bloczków betonowych.
   Mając szeroki zakres możliwości i bogate zaplecze sprzętowe zajmujemy się także robotami budowlano-drogowymi, budową chodników, dróg, parkingów, kanalizacji, wodociągów, wyburzeniami itp.  


    Jako prężnie rozwijająca się firma rodzinna w 2007 roku zakupiliśmy z własnych środków bazę transportową w skład której wchodzi budynek biurowy, pomieszczenia socjalne jak również warsztatowe oraz stacja paliw. Chcąc rozwijać się nadal i chcąc wykorzystać w pełni tę nieruchomość planujemy otworzenie w tym miejscu  hurtowni budowlanej a także stacji paliw.


   Obecnie na lokalnym rynku pozycja naszej firmy jest mocna. Dużym plusem jest posiadanie własnych zasobów, bogatej oferty maszyn i urządzeń, uniwersalność i szybkość działania.
   Naszymi klientami są osoby prywatne, którym głownie zależy na szybkiej realizacji zamówień oraz fachowo wykonanej usłudze, a także firmy które cenią sobie elastyczność i dobrą ofertę cenową. Naszymi atutami są także dostosowywanie się do potrzeb klienta, podejmowanie trudnych wyzwań oraz duże doświadczenie. 
REFERENCJE

Berger Bau Polska Sp. z .o o.

Przebudowa drogi krajowej nr 22,  roboty rozbiorowe, ziemne. Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego, robotywy kończeniowe......
  Urząd Miejski w Strzelcach Krajeńskich

Budowa dróg miejskich i kanalizacji deszczowej dla odwodnienia dróg obejmujących jezdnie, chodniki
i dojazdy do posesji.....
 


  TRAWIS GROUP 2009